ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Μικροπροβλήματα στον Λεβαδειακό
Δεν έγινε με όλους τους παίκτες η προπόνηση του Σαββάτου (21/7)![Μικροπροβλήματα στον Λεβαδειακό](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/07/37557575_2093684744219398_2518646569872392192_n.jpg)
Προπονήσεων συνέχεια για τους παίκτες του Λεβαδειακού στο Καρπενήσι, όπου διεξάγεται το βασικό στάδιο της προετοιμασίας. Το Σάββατο (21/7) δόθηκε έμφαση σε ασκήσεις τακτικής το πρωί και το απόγευμα σε στημένα αμυντικά και επιθετικά.
Ατομικό ακολούθησαν οι Μίχας και Αντιλέχου λόγω κάποιων μικροενοχλήσεων, ενώ πρόγραμμα φυσικής κατάστασης ακολούθησε ο Κρνέτα προκειμένου να καλύψει το χαμένο έδαφος.
Τέλος, την Κυριακή (22/7) οι Βοιωτοί δίνουν το πρώτο τους φιλικό για φέτος. Αντίπαλος η ΑΕΛ στις 18.30 στο Στάδιο Καρπενησίου.
Παίκτης του Λεβαδειακού ο Κρνέτα