ΞΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
Στην Ιταλία ο Μάικ Τζέιμς (pics)
Στο Μιλάνο ταξίδεψε, μετά τις ολιγοήμερες διακοπές του στην Ελλάδα, ο Μάικ Τζέιμς για να περάσει τις απαραίτητες ιατρικές εξετάσεις, ολοκληρώνοντας έτσι και το τυπικό σκέλος της μεταγραφής του στην Αρμάνι. Αφού πέρασε τη διαδικασία, η ιταλική ομάδα ανέβασε τις πρώτες φωτογραφίες του 27χρονου γκαρντ με τα χρώματα της νέας του ομάδας. Βουγιούκας: «Να βγουν μια...![Στην Ιταλία ο Μάικ Τζέιμς (pics)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/07/Mike-James-2-2.jpg)
Στο Μιλάνο ταξίδεψε, μετά τις ολιγοήμερες διακοπές του στην Ελλάδα, ο Μάικ Τζέιμς για να περάσει τις απαραίτητες ιατρικές εξετάσεις, ολοκληρώνοντας έτσι και το τυπικό σκέλος της μεταγραφής του στην Αρμάνι.
Αφού πέρασε τη διαδικασία, η ιταλική ομάδα ανέβασε τις πρώτες φωτογραφίες του 27χρονου γκαρντ με τα χρώματα της νέας του ομάδας.