![Η προπόνηση της εθνικής (pics)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/03/ethniki0.jpg)
Την βραδινή της προπόνηση έκανε πριν από λίγο η εθνική ομάδα στο στάδιο της Ζυρίχης όπου αύριο θα πραγματοποιηθεί το φιλικό με την Αίγυπτο (21:00). Όπως φαίνεται και από τις φωτογραφίες, το κλίμα είναι χαλαρό, με τον Μίχαελ Σκίμπε να συμμετέχει ενεργά και ο ίδιος στη προπόνηση.
Η Εθνική έφτασε σήμερα το μεσημέρι στην Ελβετία και αφού εγκαταστάθηκαν στο ξενοδοχείο, πήγαν να κάνουν την απογευματινή τους προπόνηση πριν την αναμέτρηση.