SUPER LEAGUE 2
Επτά παίκτες στον Αιγινιακό
Αγγελούδης, Έππας, Λάσκαρης, Γιαγκιόζης, Μαρκόβσκι, Σωτηριάδης και Ξανθόπουλος στην ομάδα της Πιερίας![Επτά παίκτες στον Αιγινιακό](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/07/aiginiakos.jpg)
Επτά ποδοσφαιριστές υπέγραψαν συμβόλαιο συνεργασίας με τον Αιγινιακό.
Οι Αγγελούδης, Εππας, Λάσκαρης, Γιαγκιόζης και Μαρκόβσκι, καθώς και οι νέοι, Σωτηριάδης και Ξανθόπουλος ανήκουν και με… υπογραφές στο ρόστερ των «κυανολεύκων».
Ο Ξανθόπουλος είναι επιθετικός και πέρσι ήταν στον Ηρακλή Αμπελοκήπων, ενώ ο Σωτηριάδης αμυντικός και την περασμένη σεζόν αγωνιζόταν στον Ερμή Αμυνταίου.