SUPER LEAGUE 2

Ισόπαλοι οι Κέρκυρα και Ηρόδοτος (vids)

Η ομάδα της Νέας Αλικαρνασσού ισοφάρισε σε 1-1 λίγο πριν από το φινάλε

Ισόπαλο με σκορ 1-1 έληξε το φιλικό ματς της Δευτέρας (6/8) μεταξύ της Κέρκυρας και του Ηροδότου στα 3-5 Πηγάδια.

Η ομάδα του Δημήτρη Σπανού προηγήθηκε στο 76ο λεπτό με κεφαλιά του Ιωάννου και εκείνη του Μανώλη Παπαματθαιάκη ισοφάρισε στο 90’ με σουτ του Μυλωνά.

Να σημειωθεί ότι η φιλική αναμέτρηση πραγματοποιήθηκε υπό το βλέμμα του προέδρου του κρητικού συλλόγου Στέλιου Σωκιανού.

Οι συνθέσεις του α’ ημιχρόνου:

ΚΕΡΚΥΡΑ (Σπανός): Κουτζαβασίλης (35’ Αθανασόπουλος), Αναστασίου, Σπίνουλας, Βέρτζος, Ιωάννου, Κρητικός, Νίκιτς, Κόντος, Αποστολίδης, Μότα, Τουράμ.

Στο β’ ημίχρονο έπαιξαν και οι: Βουτσελάς, Παναγιωτίδης, Θεοδωράκης, Ινάσιο, Αναστασόπουλος, Λαμπόγλου, Ζορμπάς, Γεωργακόπουλος, Νόκα.

ΗΡΟΔΟΤΟΣ (Παπαματθαιάκης): Κασμερίδης, Προβυδάκης, Μπάμπης, Γιαλούσης, Δαμιανάκης, Αυγενικού, Αργκιλέσι, Σμυρλής, Μωραΐτης, Φραγκουλάκης, Κωνσταντινίδης.

Στο β’ ημίχρονο έπαιξαν και οι: Κουράκης, Μπαλάφας, Νικηφόρος, Παναγιωτάκης, Δουλγεράκης, Κοντογιάννης, Κασαπάκης, Μυλωνάς, Φουκαράκης, Μάκο, Βαρουξάκης.

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ισόπαλοι οι Κέρκυρα και Ηρόδοτος (vids)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.