ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Έστειλαν μήνυμα οι οργανωμένοι του Παναιτωλικού (pic)
Το πανό που ανέβασαν οι Αγρινιώτες στο ματς με τον ΟΦΗ![Έστειλαν μήνυμα οι οργανωμένοι του Παναιτωλικού (pic)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2023/05/no-image-sportime.webp)
Έχει διαλέξει τον δικό του δρόμο. Άλλοι παίρνουν δανεικούς από διάφορες ομάδες, εκείνος όχι. Και έχουν να το περιφανεύονται οι οργανωμένοι φίλοι του Παναιτωλικού αυτό.
Φάνηκε και τη Δευτέρα (3/9) στο φιλικό με τον ΟΦΗ. Εκεί σήκωσαν ένα πανό τονίζοντας πως το Αγρίνιο είναι μία πόλη που αντιστέκεται σε όλους τους μεγάλους.
Συγκεκριμένα το πανό αναφέρει: «ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΥΠΟ ΚΑΤΟΧΗ… ΟΛΗ; ΟΧΙ! ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΩΝ ΑΝΤΙΣΤΕΚΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΤΙΣΤΕΚΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!».