Α2 ΑΝΔΡΩΝ
Έκλεισε Μάντζαρη το Ψυχικό
Στο Ψυχικό επιστρέφει έπειτα από μία τριετία ο Αντώνης Μάντζαρης. Ο 32χρονος γκαρντ που είχε μείνει ελεύθερος από το Περιστέρι, συμφώνησε με τους «Σκίουρους» και θα αποτελέσει ένα σημαντικό όπλο στα χέρια του Γιώργου Ρεμεντέλα.![Έκλεισε Μάντζαρη το Ψυχικό](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/09/mantzaris-peristeri-ethnikos.jpg)
Στο Ψυχικό επιστρέφει έπειτα από μία τριετία ο Αντώνης Μάντζαρης. Ο 32χρονος γκαρντ που είχε μείνει ελεύθερος από το Περιστέρι, συμφώνησε με τους «Σκίουρους» και θα αποτελέσει ένα σημαντικό όπλο στα χέρια του Γιώργου Ρεμεντέλα.
Ο Μάντζαρης φόρεσε και πάλι τα κυανοκίτρινα την περίοδο 2014/15. Πέρυσι κατέκτησε το πρωτάθλημα με το Περιστέρι, έχοντας 6,4 πόντους και 1 ασίστ σε 29 παιχνίδια.