ΗΡΑΚΛΗΣ
Κομπλέ ο Ηρακλής κόντρα στον Εδεσσαϊκό
Χωρίς προβλήματα ολοκλήρωσε την προετοιμασία του ο Γηραιός έχοντας στόχο ακόμη μια νίκη![Κομπλέ ο Ηρακλής κόντρα στον Εδεσσαϊκό](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2023/05/no-image-sportime.webp)
Χωρίς αγωνιστικά προβλήματα και στόχο άλλη μια νίκη, ολοκλήρωσε την προετοιμασία του ο Ηρακλής για το παιχνίδι της Κυριακής (1/4-16.00) με τον Εδεσσαϊκό στο Καυτανζόγλειο Στάδιο.
Οι παίκτες που πήρε στην αποστολή ο προπονητής του Γηραιού Σπύρος Μπαξεβάνος είναι οι εξής: Αμπάρης, Γιούδας, Ανδρεάκος, Αμαραντίδης, Καζναφέρης, Καραντασιάδης, Καστριτσέας, Κριτσιάνης , Κουρέλλας, Κρυστάλλης, Κυριακίδης, Κωστούλας, Παναγιωτούδης, Παπαδόπουλος, Πτηνόπουλος, Ρεβυθόπουλος, Ρόβας, Μεντί, Ταϊνάν.