ΠΑΟΚ BC
Μπήκαν και οι διεθνείς στον ΠΑΟΚ
Μετά από αρκετό καιρό όλοι παίκτες του ΠΑΟΚ πραγματοποίησαν την απογευματινή προπόνηση. Ο Βαγγέλης Μαργαρίτης και ο Γιανίκ Μορέιρα επέστρεψαν στις προπονήσεις με το “Δικέφαλο” του Βορρά μετά το τέλος των υποχρεώσεων τους για τις Εθνικές ομάδες. Ο αρχηγός του ΠΑΟΚ ακολούθησε ατομικό πρόγραμμα, όπως και ο διεθνής σέντερ από την Ανγκόλ. Παρ’ όλα αυτά...![Μπήκαν και οι διεθνείς στον ΠΑΟΚ](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/09/paok-margaritis.jpg)
Μετά από αρκετό καιρό όλοι παίκτες του ΠΑΟΚ πραγματοποίησαν την απογευματινή προπόνηση.
Ο Βαγγέλης Μαργαρίτης και ο Γιανίκ Μορέιρα επέστρεψαν στις προπονήσεις με το “Δικέφαλο” του Βορρά μετά το τέλος των υποχρεώσεων τους για τις Εθνικές ομάδες. Ο αρχηγός του ΠΑΟΚ ακολούθησε ατομικό πρόγραμμα, όπως και ο διεθνής σέντερ από την Ανγκόλ.
Παρ’ όλα αυτά και οι δύο παίκτες θα είναι στη διάθεση του Ηλία Παπαθεοδώρου για τον αυριανό (18/9 17:00) φιλικό αγώνα με τον Κολοσσό Ρόδου. Ο Γιάννης Αθηναίου, αλλά και ο Απόλλωνας Τσόχλας ακολούθησαν ατομικό πρόγραμμα.