EUROPA LEAGUE
Διχασμένος μεταξύ Ολυμπιακού και Μπέτις ο Κάμπελ (pic)
Ο Τζόελ Κάμπελ δεν μπορεί να αποφασίσει ποια από τις δύο πρώην ομάδες του να υποστηρίξει απόψε![Διχασμένος μεταξύ Ολυμπιακού και Μπέτις ο Κάμπελ (pic)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/09/cambell-scaled.jpg)
Ο λογαριασμός του Europa League στο twitter ζήτησε τη γνώμη του κόσμου για τον νικητή της αποψινής (22:00) αναμέτρησης μεταξύ Ολυμπιακού και Μπέτις, όμως ο Τζόελ Κάμπελ ήταν αναποφάσιστος.
Ο Κοσταρικανός εξτρέμ που αυτή τη σεζόν αγωνίζεται στη Φροζινόνε, έχει ζήσει τα πιο παραγωγικά ποδοσφαιρικά του χρόνια στις δύο ομάδες και η καρδιά του είναι… διχασμένη ως προς τον ποιον θα υποστηρίζει απόψε.
Το tweet του Κάμπελ:
Corazón dividido 💔 @RealBetis_en 💚 @olympiacos_org ❤ https://t.co/JOSh3vFA7k
— Joel Campbell (@joel_campbell12) September 20, 2018