ΠΑΟΚ
Σαββίδης: «Ρίξτε ένα ρολό, να πάρω το διπλό»
Νέα ανάρτηση από τον Γιώργο Σαββίδη στο instagram με μια φωτογραφία του διευθυντή επικοινωνίας των ερυθρόλευκων, Κώστα Καραπαπά![Σαββίδης: «Ρίξτε ένα ρολό, να πάρω το διπλό»](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/03/giorgos-savvidis-Γιώργος-Σαββίδης.jpg)
Νέα ανάρτηση από τον Γιώργο Σαββίδη στο instagram. Μετά την ισοπαλία του Ολυμπιακού με τον Λεβαδειακό (31/3), το μέλος του Δ.Σ. της ΠΑΕ ΠΑΟΚ «ανέβασε» μια φωτογραφία του διευθυντή επικοινωνίας των ερυθρόλευκων, Κώστα Καραπαπά γράφοντας: «Ρίξτε ένα ρολό, να πάρω το διπλό. ΤΙΝΑΦΤΟΡΕ».