Δείπνο της ΚΑΕ Παναθηναϊκούς στους επίσημους προσκεκλημένους (pics)
Ο Ζέλικο Ομπράντοβιτς, ο Τζόρντι Μπερτομέου και εκλεκτά στελέχη της Πολιτείας και του ευρωπαϊκού μπάσκετ βρίσκονται στην Αθήνα ενόψει του 1ου τουρνουά «Παύλος Γιαννακόπουλος»![Δείπνο της ΚΑΕ Παναθηναϊκούς στους επίσημους προσκεκλημένους (pics)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/09/STO_3879-1.jpg)
Ο Ζέλικο Ομπράντοβιτς, ο Τζόρντι Μπερτομέου και εκλεκτά στελέχη της Πολιτείας και του ευρωπαϊκού μπάσκετ βρίσκονται στην Αθήνα ενόψει του 1ου τουρνουά «Παύλος Γιαννακόπουλος» και οι διοικούντες την «πράσινη» ΚΑΕ παρέθεσαν δείπνο το βράδυ της Τετάρτης (26/9) στους υψηλούς προσκεκλημένους τους.
Η σύζυγος του αείμνηστου Παύλου Γιαννακόπουλου, Δέσποινα, ο Θανάσης και ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος ήταν οι οικοδεσπότες της βραδιάς όπου μεταξύ άλλων υποδέχτηκαν τον διοικητικό ηγέτη της Μακάμπι, Σιμόν Μιζράχι (στενός φίλος της οικογένειας Γιαννακόπουλου εδώ και χρόνια), τον Υφυπουργό Αθλητισμού, Γιώργο Βασιλειάδη, τον Γενικό Διευθυντή της Φενέρμπαχτσε, Μαουρίτσιο Γκεραρντίνι αλλά και αρκετούς άλλους επώνυμους.
Φυσικά παρουσία δήλωσε σύσσωμη η ομάδα και ο προπονητής του Παναθηναϊκού, Τσάβι Πασκουάλ που επέστρεψε από την Βαρκελώνη όπου βρέθηκε για την εκδήλωση προς τιμήν του Χουάν Κάρλος Ναβάρο
- Ο Ζέλικο Ομπράντοβιτς με τη σύζυγο του Δημήτρη Γιαννακόπουλου, Ιωάννα
- Ο Ζέλικο Ομπράντοβιτς, ο Τσάβι Πασκουάλ και ο Τζόρντι Μπερτομέου
- Ο Υφυπουργός κύριος Βασιλειάδης, με τους Δημήτρη Γιαννακόπουλο και Τζόρντι Μπερτομέου
- Ο Πασκουάλ και Ομπράντοβιτς τα λένε
- Οι επί χρόνια συνεργάτες Ζέλικο Ομπράντοβιτς και Μάνος Παπαδόπουλος
All together in Athens #GiaTonPavloGiannakopoulo @paobcgr @Khimkibasket @FBBasketbol pic.twitter.com/lF5HOC371a
— Maccabi Tel Aviv BC 🇮🇱 (@MaccabiTLVBC) September 26, 2018