ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ - ΕΠΟ
Τρεις Έλληνες διαιτητές στην Ελβετία
Παπαδόπουλος Ιωάννης, Ακρίβος Χρήστος και Αλεξέας Ηλίας σε Πρόγραμμα Ανταλλαγής Αξιωματούχων Διαιτησίας![Τρεις Έλληνες διαιτητές στην Ελβετία](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/09/diaititis-3.jpg)
Στην Ελβετία θα μεταβούν τρεις Έλληνες διαιτητές, όπως έγινε γνωστό την Παρασκευή (28/9).
Η σχετική ενημέρωση: “Από την ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοινώνεται ότι οι Παπαδόπουλος Ιωάννης, Ακρίβος Χρήστος, Αλεξέας Ηλίας, στο πλαίσιο του Προγράμματος Ανταλλαγής Αξιωματούχων Διαιτησίας, θα μεταβούν στην Ελβετία προκειμένου να διαιτητεύσουν αγώνα της 1ης Κατηγορίας στις 6/10/2018”.