ΑΕΚ
ΑΕΚ – Μπενφίκα: Με την κιτρινόμαυρη φανέλα στο ΟΑΚΑ
Η φανέλα της Ένωσης στο ματς με τους Πορτογάλους![ΑΕΚ – Μπενφίκα: Με την κιτρινόμαυρη φανέλα στο ΟΑΚΑ](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/10/aek-1.jpg)
Την κλασική κιτρινόμαυρη φανέλα θα φορέσει η ΑΕΚ το βράδυ της Τρίτης (2/10) στην εντός έδρας πρεμιέρα της στο Champions League με αντίπαλο την Μπενφίκα.
Η Ένωση θα ντυθεί με τα παραδοσιακά της χρώματα για να υποδεχθεί τους Πορτογάλους στο ΟΑΚΑ για τη δεύτερη αγωνιστική των ομίλων της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης.
https://www.facebook.com/AEK.FC.OFFICIAL/posts/2406754526032678
ΑΕΚ-Μπενφίκα: Η παράδοση με τους Λουζιτανούς