ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ
Στην Αγία Νάπα ο Σπύρος Μπαξεβάνος
Ο έμπειρος τεχνικός συνεχίζει την καριέρα του στην Κύπρο![Στην Αγία Νάπα ο Σπύρος Μπαξεβάνος](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/03/baxevanos.jpg)
Σε ομάδα της Κύπρου θα συνεχίσει την προπονητική του καριέρα ο Σπύρος Μπαξεβάνος.
Ο πρώην τεχνικός του ΑΟΧ Κισσαμικού και του Ηρακλή δέχθηκε πρόταση από την διοίκηση της Αγίας Νάπας, την οποία και αποδέχθηκε. O AOAN βρίσκεται στην τελευταία θέση της Β’ κατηγορίας έχοντας μηδέν βαθμούς σε τέσσερα παιχνίδια πρωταθλήματος.
Η ανακοίνωση της ομάδας:
“Ο Αθλητικός Όμιλος Αγίας Νάπας ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον προπονητή Σπύρο Μπαξεβάνο και το team του. Αναμένοντας στην Κύπρο #αύριο το πρωί για επισημοποίηση της συνεργασίας..!”.