![Έτοιμος ο Απόλλων Λάρισας](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/10/b5b56b2ae93d3dc958cf0c21c9383b18_XL.jpg)
Το τελευταίο -όπως όλα δείχνουν- φιλικό του πριν την έναρξη του πρωταθλήματος δίνει την Παρασκευή (12/10) ο Απόλλων Λάρισας. Ο Μαρσέλο Τροΐζι ανακοίνωσε αποστολή αφήνοντας εκτός τον ανέτοιμο Μαρσολίνο.
Αναλυτικά οι εκλεκτοί: Μαντζάρης, Κουτογλίδης, Σκούπρας, Κουρτεσιώτης, Σουλιώτης, Κοντοές, Χατζής, Λίταινας, Γαρυφαλλόπουλος, Μπιμάι, Ζαϊμι, Λούκας Ράμος, Λουκάο, Πολέτο, Τασούλης, Καμπέρης, Γκουντρουμπής, Κοντοθανάσης, Ρενάτο, Καρατάσιος, Αγιώτης, Τσακυργιάννης.