ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ
«Ελένη γερά, παρ’ του τα μυαλά». Η πρόταση γάμου στο Ατσαλένιο
Ο Μανώλης Φραγκιαδάκης έκανε πρόταση γάμου στην αγαπημένη του πριν από το ματς με την Προοδευτική![«Ελένη γερά, παρ’ του τα μυαλά». Η πρόταση γάμου στο Ατσαλένιο](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/10/poa.jpg)
Ένα ευχάριστο απρόοπτο επεφύλασσε το… pregame της αναμέτρησης του Ατσαλένιου με την Προοδευτική στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής του 6ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.
Συγκεκριμένα, ο Μανώλης Φραγκιαδάκης έκανε πρόταση γάμου στην αγαπημένη του Ελένη με τη… βοήθεια των συμπαικτών του.
Ιδού η σχετική ανάρτηση της κρητικής ομάδας στο Facebook:
https://www.facebook.com/poa.atsaleniou/posts/2096915563652563?__xts__[0]=68.ARApRUn0tF_AStQmr_861Yt5KH4qAmr_sDU3zHYepLyIbcms3bvfR4PnDaXseoSjYhOKbVrC3QK9ZoJ40_Zqg6hrsf8dprPZF-mJ8Dc2YPqNeFR_eHZ9W0rWN5vgJP9C83SPXo8DfVGhSzPaxKD6jIWUq3crINHqt_-V-RQlbImlSJ4-CwysJg&__tn__=-R
Ο ΠΑΟΚ «απαντά» στην Μαρσέιγ για τους καλύτερους οπαδούς (vids)