EUROLEAGUE
Χωρίς Βουγιούκα ο Παναθηναϊκός στο Μόναχο
Για το Μόναχο αναχώρησε σήμερα (15/10) η αποστολή του Παναθηναϊκού ΟΠΑΠ εν όψει της αυριανής εκτός έδρας αναμέτρησης με την Μπάγερν Μονάχου (16/10, 21.30) για την δεύτερη αγωνιστική της κανονικής περιόδου της Euroleague. Σε αυτή την αναμέτρηση ο Τσάβι Πασκουάλ δεν θα έχει στη διάθεσή του τον Ίαν Βουγιούκα για προσωπικούς λόγους. Τη θέση του στην αποστολή πήρε ο Γιώργος...![Χωρίς Βουγιούκα ο Παναθηναϊκός στο Μόναχο](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/10/Vougioukas.jpg)
Για το Μόναχο αναχώρησε σήμερα (15/10) η αποστολή του Παναθηναϊκού ΟΠΑΠ εν όψει της αυριανής εκτός έδρας αναμέτρησης με την Μπάγερν Μονάχου (16/10, 21.30) για την δεύτερη αγωνιστική της κανονικής περιόδου της Euroleague.
Σε αυτή την αναμέτρηση ο Τσάβι Πασκουάλ δεν θα έχει στη διάθεσή του τον Ίαν Βουγιούκα για προσωπικούς λόγους. Τη θέση του στην αποστολή πήρε ο Γιώργος Παπαγιάννης, ο οποίος είχε μείνει εκτός δωδεκάδας στο παιχνίδι της πρεμιέρας με τη Μακάμπι Τελ Αβίβ.
Μετά το παιχνίδι κόντρα στους Βαυαρούς, οι πρωταθλητές Ελλάδας θα υποδεχτούν την Πέμπτη (18/10) την Γκραν Κανάρια στο πλαίσιο της τρίτης αγωνιστικής.
Euroleague: Το promo της Μπάγερν για τον Παναθηναϊκό (vid)