ΑΕΚ
«Η νέα συμμαχία είναι παρά φύση»
Στο δείπνο του Δημήτρη Μελισσανίδη με τους εκπροσώπους των ΜΜΕ έγινε και η ερώτηση για τον Ιβάν Σαββίδη αλλά και περί «νέων συμμαχιών». Η απάντηση του… καυστική: «Εμείς δεν κάνουμε συμμαχίες. Κάναμε μία για να πέσει η εγκληματική οργάνωση του ποδοσφαίρου. Έπεσε και τελειώσαμε. Ο καθένας κοιτά την ομάδα του πια. Ο Ιβάν πάντως είναι...![«Η νέα συμμαχία είναι παρά φύση»](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/10/melissanidis-savvidis.jpg)
Στο δείπνο του Δημήτρη Μελισσανίδη με τους εκπροσώπους των ΜΜΕ έγινε και η ερώτηση για τον Ιβάν Σαββίδη αλλά και περί «νέων συμμαχιών».
Η απάντηση του… καυστική: «Εμείς δεν κάνουμε συμμαχίες. Κάναμε μία για να πέσει η εγκληματική οργάνωση του ποδοσφαίρου. Έπεσε και τελειώσαμε. Ο καθένας κοιτά την ομάδα του πια.
Ο Ιβάν πάντως είναι καλός άνθρωπος. Για την νέα συμμαχία τι να πω… Τα βλέπετε. Είναι παρά φύση. Εμείς δεν φοβόμαστε κανέναν. Εμάς μας φοβούνται».
Ουζουνίδης: “Η ΑΕΚ ξέρει να αντιδρά”