![Πρόλαβε ο Νικολιάς, εκτός ο Κακουμπά](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/10/petrakis.jpg)
Στην Ξάνθη ταξιδεύει ο ΠΑΣ Γιάννινα προκειμένου να αντιμετωπίσει την ομάδα της πόλης, σε έναν αγώνα που σίγουρα έχει πολύ ενδιαφέρον για τους δύο αντιπάλους.
Ο Γιάννης Πετράκης επέλεξε την αποστολή που θα έχει στη διάθεση του για το παιχνίδι της Δευτέρας (19:00), στο οποίο θα έχει δύο απουσίες αφού δεν κατάφερε να επιστρέψει ο Κακουμπά, ενώ τελικώς και ο Κριζμάν δεν θα δώσει το παρών.
Κανονικά όμως στη διάθεση του Κρητικού τεχνικού θα είναι ο Νικολιάς, που θα προσφέρει τις υπηρεσίας του.
Αναλυτικά η αποστολή:
Κλήσεις σε απολογία για έξι ΠΑΕ