ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Καμία ανησυχία για Δώνη-Χατζηθεοδωρίδη
Μικροπροβλήματα τραυματισμών αποκόμισαν ο Χρήστος Δώνης και ο Ηλίας Χατζηθεοδωρίδης μετά το χθεσινό παιχνίδι με την ΑΕΚ![Καμία ανησυχία για Δώνη-Χατζηθεοδωρίδη](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/11/pao.jpg)
Μικροπροβλήματα τραυματισμών αποκόμισαν ο Χρήστος Δώνης και ο Ηλίας Χατζηθεοδωρίδης μετά το χθεσινό (3/11) παιχνίδι με την ΑΕΚ, χωρίς ωστόσο να προκύπτει ανησυχία για τη συμμετοχή τους στο ερχόμενο (11/11) ντέρμπι με τον Ολυμπιακό.
Ο 24χρονος μέσος νιώθει ένα σφίξιμο στον δεξιό δικέφαλο, ενώ ο 20χρονος μπακ υπέστη διάσταση στον έσω πλάγιο σύνδεσμο. Αύριο (5/11) θα υποβληθούν σε υπέρηχο, με το ο ιατρικό επιτελείο είναι καθησυχαστικό.
Ο Δημήτρης Κολοβέτσιος ακολούθησε ατομικό πρόγραμμα, ενώ όσοι έπαιξαν στη μεγαλύτερη διάρκεια της αναμέτρησης με την ΑΕΚ έκαναν αποφόρτιση και αποθεραπεία
Τη Δευτέρα (5/11), οι “πράσινοι” έχουν ρεπό και την Τρίτη (6/11) το πρόγραμμα περιλαμβάνει διπλή προπόνηση.