SUPER LEAGUE 2
Τρίκαλα: Παρελθόν ο Ηλιάδης
Αποχώρησε από τους Θεσσαλούς ο 25χρονος προς επιβεβαίωση του Sportime![Τρίκαλα: Παρελθόν ο Ηλιάδης](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/11/Antonis-Iliadis.jpg)
Παρελθόν και τυπικά αποτελεί από τα Τρίκαλα ο Αντώνης Ηλιάδης προς επιβεβαίωση του ρεπορτάζ του Sportime. Στο φύλλο της Τρίτης (6/11) αναφέραμε πως ο παίκτης θα αποχωρήσει και η ανακοίνωση βγήκε δύο μέρες μετά.
Φαίνεται, μάλιστα, πως δεν θα είναι ο μόνος. Το κλίμα στα Τρίκαλα είναι πολύ βαρύ και έπεται και συνέχεια. Ειδικά εάν υπάρχει ανεπιτυχές αποτέλεσμα στον αγώνα με τον ΑΟΧ-Κισσαμικό.
Αναλυτικά η ανακοίνωση: «Η ΠΑΕ ΑΟ Τρίκαλα ανακοινώσει τη κοινή συναινέσει λύσης της συνεργασίας με τον ποδοσφαιρική Αντώνη Ηλιάδη. Του ευχόμαστε καλή συνέχεια στην καριέρα του».