ΞΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
Ο Ντε Κολό έγινε μέλος των Σίμπσονς! (pics)
Ο Ναντό Ντε Κολό έγινε το νέο μέλος της μεγάλης οικογένειας των Σίμπσονς! Ολα αυτά στο πλαίσιο της καμπάνιας που έχει ξεκινήσει η VTB League και μεταμορφώνει τους αστέρες του πρωταθλήματος σε χαρακτήρες της δημοφιλούς σειράς καρτούν. Την αρχή είχε κάνει ο σκόρερ της Χίμκι, Αλεξέι Σβεντ, ενώ τώρα ακολούθησε ο Γάλλος γκαρντ της ΤΣΣΚΑ...![Ο Ντε Κολό έγινε μέλος των Σίμπσονς! (pics)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/12/De-Colo-2.jpg)
Ο Ναντό Ντε Κολό έγινε το νέο μέλος της μεγάλης οικογένειας των Σίμπσονς!
Ολα αυτά στο πλαίσιο της καμπάνιας που έχει ξεκινήσει η VTB League και μεταμορφώνει τους αστέρες του πρωταθλήματος σε χαρακτήρες της δημοφιλούς σειράς καρτούν.
Την αρχή είχε κάνει ο σκόρερ της Χίμκι, Αλεξέι Σβεντ, ενώ τώρα ακολούθησε ο Γάλλος γκαρντ της ΤΣΣΚΑ Μόσχας.
Μάλιστα, ο Ντε Κολό απεικονίζεται να σουτάρει σε μία μπασκέτα και φόντο τον Πύργο του Άιφελ, ενώ ο πατριάρχης της φαμίλιας, Χόμερ Σίμπσον τον επευφημεί!
Δείτε τα σκίτσα που ανέβασε στους λογαριασμούς της η VTB League.