EUROLEAGUE
Ποστάρισμα της Euroleague για τον Ομπράντοβιτς (pic)
H Euroleague έδειξε την ευγνωμοσύνη της στον Ζέλιμιρ Ομπράντοβιτς με αφορμή το παιχνίδι της Παρασκευής (7/12) ανάμεσα σε Παναθηναϊκό και Φενέρμπαχτσε.![Ποστάρισμα της Euroleague για τον Ομπράντοβιτς (pic)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/12/zeljko-obradovic-fenerbahçe-doğuş-625x375.jpg)
H Euroleague έδειξε την ευγνωμοσύνη της στον Ζέλιμιρ Ομπράντοβιτς με αφορμή το παιχνίδι της Παρασκευής (7/12) ανάμεσα σε Παναθηναϊκό και Φενέρμπαχτσε.
Η διοργανώτρια αρχή δημοσίευσε μία φωτογραφία στα social media, όπου απεικονίζεται ο Σέρβος προπονητής να κρατά τις δύο κούπες που κατέκτησε με τις δύο ομάδες. Μάλιστα, έγραψε χαρακτηριστικά: «Δύο ομάδες, δύο θρύλοι».
✌ Teams
☝ Legend#GameON pic.twitter.com/V6pyxr2vfP— Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) December 5, 2018