ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Πλατανιάς: Να κλείσει η αρνητική παρένθεση
Η προετοιμασία για την αναμέτρηση στη Σπάρτη θα αρχίσει ουσιαστικά από την Τετάρτη![Πλατανιάς: Να κλείσει η αρνητική παρένθεση](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/12/platanias-1.jpg)
Στο ματς με τη Σπάρτη στρέφουν το βλέμμα τους άπαντες στο στρατόπεδο του Πλατανιά, προκειμένου να ξεπεραστεί άμεσα η ήττα στον Βόλο.
Η κρητική ομάδα, πάντως, έχει και έναν ευχάριστο λόγο για να θυμάται εκείνη την αναμέτρηση, αφού ο νεαρός Γιώργος Αμαραντίδης πραγματοποίησε το επίσημο ντεμπούτο του.
Η προετοιμασία για την αναμέτρηση στη Σπάρτη θα αρχίσει ουσιαστικά από την Τετάρτη (12/12), καθώς την Τρίτη ο Γιάννης Τάτσης έδωσε ρεπό στους παίκτες.
Πλατανιάς: «Ο Πετρόπουλος έχει εξοφληθεί»