Ολυμπιακός-Μίλαν: «Για αυτό το σήμα στην καρδιά!»
Το ενωτικό και πορωτικό μήνυμα της ΠΑΕ Ολυμπιακός για το σπουδαίο παιχνίδι με τη Μίλαν!![Ολυμπιακός-Μίλαν: «Για αυτό το σήμα στην καρδιά!»](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/12/kosmos-6.jpg)
Ο Ολυμπιακός θέλει να χαρίσει μία ακόμα ευρωπαϊκή βραδιά στους οπαδούς του και να πάρει τη νίκη με σκορ πρόκρισης απέναντι στη Μίλαν (13/12, 22:00).
Το «Γεώργιος Καραϊσκάκης» θα είναι κατάμεστο και η «ερυθρόλευκη» ΠΑΕ έδωσε το σύνθημα στα social media εν όψει της 6ης και τελευταίας αγωνιστικής στον 6ο όμιλο του Europa League: «Στις 22:00 ενώνουμε τις δυνάμεις μας, γινόμαστε ένα, και δίνουμε το 100% για αυτό το σήμα στην καρδιά, για αυτά τα χρώματα! Πάμε ΘΡΥΛΕ!».
Ο Ολυμπιακός επιθυμεί να γράψει μία ακόμα χρυσή σελίδα στην ιστορία του, αναζητώντας την αγωνιστική υπέρβαση κόντρα σε ένα μεγαθήριο του ευρωπαϊκού ποδοσφαίρου.
Το ξεχωριστό μήνυμα των «ερυθρόλευκων» στα social media:
https://www.facebook.com/OlympiacosFC/posts/2434281763253492
Ολυμπιακός-Μίλαν: Με τη λευκή εμφάνιση στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης»