![Εξοργισμένος ο Σαββίδης!](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/10/savvidis-giorgos.jpg)
Το δικό του μήνυμα έστειλε ο γιος του μεγαλομετόχου του Δικεφάλου, Γιώργος Σαββίδης μετά τον αποκλεισμό του ΠΑΟΚ από το Europa League που φάνηκε να είναι εξοργισμένος με το 1-3 επί της ΜΠΑΤE στο γήπεδο της Τούμπας.
Δευτερόλεπτα μετά τον αποκλεισμό του από το Europa League και την ήττα από την ΜΠΑΤΕ, ο γιος του μεγαλομετόχου της ΠΑΕ ΠΑΟΚ έδωσε το στίγμα των σκέψεων του, κάνοντας λόγο για… ντροπή.
Όπως χαρακτηριστικά σημείωσε: «Εύχομαι να μπορούσα να ξυπνήσω με αμνησία και να ξεχάσω αυτή τη ντροπή».