NBA
Αντετοκούνμπο και Top-10 πάνε μαζί… (vid)
Ένα ακόμη top-10 στο NBA έχει την υπογραφή του Γιάννη Αντετοκούνμπο. Ο άσος των Μιλγουόκι Μπακς βρίσκεται στο Νο2 της χθεσινής (19/12) ημέρας με τις καλύτερες φάσεις στις ΗΠΑ, για ένα εντυπωσιακό κάρφωμα που έκανε σε αιφνιδιασμό, στο ματς με τους Πελεκάνους της Νέας Ορλεάνης. Μόνο ο Καουάι Λέοναρντ βρέθηκε πάνω από τον Έλληνα φόργουορντ,...![Αντετοκούνμπο και Top-10 πάνε μαζί… (vid)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/12/sddefault-14.jpg)
Ένα ακόμη top-10 στο NBA έχει την υπογραφή του Γιάννη Αντετοκούνμπο.
Ο άσος των Μιλγουόκι Μπακς βρίσκεται στο Νο2 της χθεσινής (19/12) ημέρας με τις καλύτερες φάσεις στις ΗΠΑ, για ένα εντυπωσιακό κάρφωμα που έκανε σε αιφνιδιασμό, στο ματς με τους Πελεκάνους της Νέας Ορλεάνης.
Μόνο ο Καουάι Λέοναρντ βρέθηκε πάνω από τον Έλληνα φόργουορντ, ο οποίος έκανε ένα εξίσου εντυπωσιακό κάρφωμα, στην άμυνα των Ιντιάνα Πέισερς.
Γιάννης στον Ντέιβις: «Έλα στους Μπακς φίλε μου»