ΠΑΟΚ
Με φανέλα του ΠΑΟΚ ο Γκοδίν (pic)
O κεντρικός αμυντικός της Ατλέτικο Μαδρίτης, Ντιέγκο Γκοδίν πόζαρε με τη φανέλα του ΠΑΟΚ. Ο Ουρουγουανός συναντήθηκε με τον ανιψιό του μεγαλομετόχου του ΠΑΟΚ, Ιβάν Σαββίδη και οι δύο άνδρες αντάλλαξαν φανέλες. Ο παγκοσμίου φήμης στόπερ χάρισε μια δική του από την Ατλέτικο Μαδρίτης, παίρνοντας ως… αντάλλαγμα την «ασπρόμαυρη» με το Δικέφαλο. Την συγκεκριμένη φωτογραφία...![Με φανέλα του ΠΑΟΚ ο Γκοδίν (pic)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/04/diego-godin.jpg)
O κεντρικός αμυντικός της Ατλέτικο Μαδρίτης, Ντιέγκο Γκοδίν πόζαρε με τη φανέλα του ΠΑΟΚ.
Ο Ουρουγουανός συναντήθηκε με τον ανιψιό του μεγαλομετόχου του ΠΑΟΚ, Ιβάν Σαββίδη και οι δύο άνδρες αντάλλαξαν φανέλες. Ο παγκοσμίου φήμης στόπερ χάρισε μια δική του από την Ατλέτικο Μαδρίτης, παίρνοντας ως… αντάλλαγμα την «ασπρόμαυρη» με το Δικέφαλο.
Την συγκεκριμένη φωτογραφία έδωσε στην δημοσιότητα ο Γιώργος Σαββίδης, μέσω του λογαριασμού του στο Instagram: