ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ
Οικογένεια Σπανούλη: Όμορφες στιγμές πλάι στο Χριστουγεννιάτικο δέντρο (vid)
Η Ολυμπία Χοψονίδου, μοιράστηκε στο Instagram όλες τις απόπειρες της οικογένειας Σπανούλη να ανεβάσουν μια ομαδική φωτογραφία πλάι στο χριστουγεννιάτικο δέντρο.![Οικογένεια Σπανούλη: Όμορφες στιγμές πλάι στο Χριστουγεννιάτικο δέντρο (vid)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2019/01/profile_original-2.png)
Η Ολυμπία Χοψονίδου, μοιράστηκε στο Instagram όλες τις απόπειρες της οικογένειας Σπανούλη να ανεβάσουν μια ομαδική φωτογραφία πλάι στο χριστουγεννιάτικο δέντρο.