ΑΕΚ
ΑΕΚ: Υπέγραψε ο Λόπες
Ο Έλντερ Λόπες υπέγραψε το νέο του συμβόλαιο με την ΑΕΚ και η ΠΑΕ ανακοίνωσε την επέκταση της συνεργασίας. Ο Πορτογάλος μπακ θα φοράει τη φανέλα της Ένωσης για τα επόμενα 3,5 χρόνια και η επέκταση αφορά την επόμενη τριετία. Το συμβόλαιό του Λόπες έληγε το καλοκαίρι του 2019 αλλά υπέγραψε νέο κλειστό μέχρι το...![ΑΕΚ: Υπέγραψε ο Λόπες](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2019/01/50065953_427881087751651_2267038422075965440_n.jpg)
Ο Έλντερ Λόπες υπέγραψε το νέο του συμβόλαιο με την ΑΕΚ και η ΠΑΕ ανακοίνωσε την επέκταση της συνεργασίας.
Ο Πορτογάλος μπακ θα φοράει τη φανέλα της Ένωσης για τα επόμενα 3,5 χρόνια και η επέκταση αφορά την επόμενη τριετία. Το συμβόλαιό του Λόπες έληγε το καλοκαίρι του 2019 αλλά υπέγραψε νέο κλειστό μέχρι το καλοκαίρι του 2022. Ο Πορτογάλος μπακ είναι σε περίοδο αποθεραπείας μετά τη ρήξη χιαστού, που υπέστη στο Ηράκλειο στο ματς με τον ΟΦΗ και αναμένεται τον Μάρτιο να επανέλθει σιγά-σιγά σε αγωνιστικούς ρυθμούς. Θα ακολουθήσουν και δηλώσεις του Λόπες για τη νέα του συμφωνία με την ΑΕΚ.