![Τιμά τους πρωταθλητές του 1979 η ΚΑΕ Άρης (pic)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2019/01/aris-9.jpg)
Την απόφαση να τιμήσει την πρωταθλήτρια ομάδα του 1979 πήρε η ΚΑΕ Άρης, που κατέκτησε το πρώτο πρωτάθλημα, στο παιχνίδι κόντρα στον Πανιώνιο.
Όπως έκανε γνωστή η ανακοίνωση του «αυτοκράτορα», την ίδια μέρα θα α παρουσιαστεί η Επίσημη Επετειακή Φανέλα της Χρονιάς του 1979, η οποία θα είναι διαθέσιμη και στην Boutique της ομάδας.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Το Σάββατο στο ημίχρονο του Αγώνα με τον Πανιώνιο, θα τιμηθεί η Πρωταθλήτρια ομάδα του 1979! Την ίδια μέρα, θα παρουσιαστεί η Επίσημη Επετειακή Φανέλα της Χρονιάς του 1979, η οποία θα είναι διαθέσιμη και στην Boutique της ΚΑΕ ΑΡΗΣ! Αξίζει να είμαστε όλοι εκεί να τιμήσουμε αυτούς που άνοιξαν το δρόμο για την Αυτοκρατορία!»