ΑΡΗΣ
Καρυπίδης: Οι πανηγυρισμοί παικτών-οπαδών (vid)
Ο Θοδωρής Καρυπίδης έμεινε, όπως αναμενόταν, απολύτως ευχαριστημένος από τη νίκη του Άρη επί του ΠΑΣ Γιάννινα, που τον άφησε μόνο στην 5η θέση της βαθμολογίας. Ο ισχυρός άνδρας της «κιτρινόμαυρης» ΠΑΕ δημοσίευσε βίντεο μετά το τέλος του παιχνιδιού, όπου οι παίκτες του Σάββα Παντελίδη βρέθηκαν μπροστά από τη θύρα 3 των οργανωμένων οπαδών, για...![Καρυπίδης: Οι πανηγυρισμοί παικτών-οπαδών (vid)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2019/02/karipidis.jpg)
Ο Θοδωρής Καρυπίδης έμεινε, όπως αναμενόταν, απολύτως ευχαριστημένος από τη νίκη του Άρη επί του ΠΑΣ Γιάννινα, που τον άφησε μόνο στην 5η θέση της βαθμολογίας.
Ο ισχυρός άνδρας της «κιτρινόμαυρης» ΠΑΕ δημοσίευσε βίντεο μετά το τέλος του παιχνιδιού, όπου οι παίκτες του Σάββα Παντελίδη βρέθηκαν μπροστά από τη θύρα 3 των οργανωμένων οπαδών, για να πανηγυρίσουν. Δείτε ΕΔΩ την σχετική ανάρτηση.