ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ BC
Γουέμπερ: «Ήρθε η ώρα μου»
Ο Μπριάντε Γουέμπερ είναι και επίσημα πλέον παίκτης του Ολυμπιακού, με τον ίδιο να κάνει μάλιστα και την πρώτη του διαδικτυακή ανάρτηση. Ο Αμερικανός γκαρντ ανήρτησε στον προσωπικό του λογαριασμό στο instagram την αντίστοιχη φωτογραφία, γράφοντας χαρακτηριστικά: «Κόκκινος συναγερμός. Είμαστε ο Ολυμπιακός. Ο χρόνος δεν περιμένει κανέναν. Η δική μου ώρα ήρθε τώρα. Νέο ξεκίνημα».![Γουέμπερ: «Ήρθε η ώρα μου»](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2019/02/weber-5.jpg)
Ο Μπριάντε Γουέμπερ είναι και επίσημα πλέον παίκτης του Ολυμπιακού, με τον ίδιο να κάνει μάλιστα και την πρώτη του διαδικτυακή ανάρτηση.
Ο Αμερικανός γκαρντ ανήρτησε στον προσωπικό του λογαριασμό στο instagram την αντίστοιχη φωτογραφία, γράφοντας χαρακτηριστικά: «Κόκκινος συναγερμός. Είμαστε ο Ολυμπιακός. Ο χρόνος δεν περιμένει κανέναν. Η δική μου ώρα ήρθε τώρα. Νέο ξεκίνημα».