ΟΦΗ
ΟΦΗ: Με Βαζ και Φερέιρα η αποστολή με την ΑΕΚ
Ο ΟΦΗ ταξιδεύει στην Αθήνα για το αυριανό (10/2) παιχνίδι με την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ, με τον Χάιμε Βέρα να ανακοινώνει την αποστολή. Σε αυτήν συμπεριλαμβάνονται, τα δύο νέα μεταγραφικά αποκτήματα, Βαζ και Φερέιρα, ενώ ο Παπαστεριανός αποκλείστηκε λόγω ενοχλήσεων στο γαστροκνήμιο. Επίσης εκτός έμειναν οι τραυματίες Ποτουρίδης και Γιαννούλης καθώς και ο τιμωρημένος Μεγιάδο....![ΟΦΗ: Με Βαζ και Φερέιρα η αποστολή με την ΑΕΚ](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2019/02/vas_fereira.jpg)
Ο ΟΦΗ ταξιδεύει στην Αθήνα για το αυριανό (10/2) παιχνίδι με την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ, με τον Χάιμε Βέρα να ανακοινώνει την αποστολή.
Σε αυτήν συμπεριλαμβάνονται, τα δύο νέα μεταγραφικά αποκτήματα, Βαζ και Φερέιρα, ενώ ο Παπαστεριανός αποκλείστηκε λόγω ενοχλήσεων στο γαστροκνήμιο. Επίσης εκτός έμειναν οι τραυματίες Ποτουρίδης και Γιαννούλης καθώς και ο τιμωρημένος Μεγιάδο.
Αναλυτικά: Στρέζος, Σωτηρίου, Δεληγιαννίδης, Μπράουν, Κοροβέσης, Μιχόγεβιτς, Παπάζογλου, Κυριακίδης, Νάστος, Σακόρ, Ναμπί, Νέιρα, Ντίνας, Βαζ, Φερέιρα, Γιακουμάκης, Βουό, Πέρσον