VIRAL
YFSF: Σε αυτό το ζευγάρι υποκλήθηκε η Μιμή Ντενίση
Οι “Δαίμονες” ξεσήκωσαν κοινό κι επιτροπή! Ένας αέρας musical φύσηξε πάνω από το σόου μεταμφιέσεων του ANT1 και παρέσυρε τα πάντα στο διάβα του ,καθώς ο Πασχάλης Τσαρούχας και η Μελίνα Μακρή ερμήνευσαν τους “Δαίμονες” από την ομώνυμη όπερα του Νίκου Καρβέλα “αναγκάζοντας” τη Μιμή Ντενίση να υποκλιθεί στο ταλέντο τους! Δειτέ την υπέροχη...![YFSF: Σε αυτό το ζευγάρι υποκλήθηκε η Μιμή Ντενίση](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2019/02/daimones.jpg)
Οι “Δαίμονες” ξεσήκωσαν κοινό κι επιτροπή!
Ένας αέρας musical φύσηξε πάνω από το σόου μεταμφιέσεων του ANT1 και παρέσυρε τα πάντα στο διάβα του ,καθώς ο Πασχάλης Τσαρούχας και η Μελίνα Μακρή ερμήνευσαν τους “Δαίμονες” από την ομώνυμη όπερα του Νίκου Καρβέλα “αναγκάζοντας” τη Μιμή Ντενίση να υποκλιθεί στο ταλέντο τους!
Δειτέ την υπέροχη ερμηνεία τους
https://www.youtube.com/watch?v=MUnk4iITzkQ