ΑΕΚ
ΠΑΕ ΑΕΚ: «Οι καρδιές όλων μας χτυπούν στο Ρίο!» (pic)
H μπασκετική AEK αντιμετωπίζει σήμερα (15/2) την Σαν Λορέντζο στα ημιτελικά του Διηπειρωτικού Κυπέλλου, με την ΠΑΕ να στέλνει τις ευχές της. Οι «κιτρινόμαυροι» δημοσίευσαν την αντίστοιχη φωτογραφία στον επίσημο λογαριασμό τους στο Facebook, γράφοντας χαρακτηριστικά: «Μας κάνατε υπερήφανους με την επιστροφή στην ευρωπαϊκή κορυφή! Έφτασε η ώρα και της Παγκόσμιας Βασίλισσας! Οι καρδιές όλων μας χτυπούν στο Ρίο! Καλή...![ΠΑΕ ΑΕΚ: «Οι καρδιές όλων μας χτυπούν στο Ρίο!» (pic)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2019/02/AEK-3.jpg)
H μπασκετική AEK αντιμετωπίζει σήμερα (15/2) την Σαν Λορέντζο στα ημιτελικά του Διηπειρωτικού Κυπέλλου, με την ΠΑΕ να στέλνει τις ευχές της.
Οι «κιτρινόμαυροι» δημοσίευσαν την αντίστοιχη φωτογραφία στον επίσημο λογαριασμό τους στο Facebook, γράφοντας χαρακτηριστικά: «Μας κάνατε υπερήφανους με την επιστροφή στην ευρωπαϊκή κορυφή! Έφτασε η ώρα και της Παγκόσμιας Βασίλισσας! Οι καρδιές όλων μας χτυπούν στο Ρίο! Καλή επιτυχία απόψε και στον τελικό της Κυριακής!»
https://www.facebook.com/AEK.FC.OFFICIAL/photos/a.219542978087188/2690282454346549/?type=3&theater