SUPER LEAGUE 2
Εργοτέλης: Για τη νίκη κόντρα στον ΑΟΧ Κισσαμικό
Ο Εργοτέλης έχει δύο σημαντικές απουσίες για τον αγώνα με τον ΑΟΧ Κισσαμικό![Εργοτέλης: Για τη νίκη κόντρα στον ΑΟΧ Κισσαμικό](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2019/02/Ergotelis.jpg)
Ο Εργοτέλης εκτός έδρας δεν τα πάει καλά και τώρα που επιστρέφει στην έδρα του για τον αγώνα με τον ΑΟΧ Κισσαμικό θέλει τη νίκη και τίποτα λιγότερο.
Ο Νίκκι Παπαβασιλείου έχει να αντιμετωπίσει τις απουσίες των Γροντή (ασθενής), Κοιλιάρα (τιμωρημένος). Εκτός, φυσικά, έμεινε και ο Κάιπερς που συμμετέχει στις προπονήσεις των τελευταίων ημερών.
Αναλυτικά στην αποστολή είναι οι: Κατσιμήτρος, Καλογεράκης, Μαζουλουξής, Μπάτζιος, Οικονόμου, Μπαχανάκ, Μπρους, Προβυδάκης, Λαμπάκης, Μπουρσέλης, Μπουτσάκης, Tσέλιος, Κατσούρρι, Ροβίθης, Καπνίδης, Ιατρούδης, Κουατένγκ, Έφορντ.