ΒΟΛΕΪ
Το πρόγραμμα των τελικών της Volleyleague Γυναικών
Ο πρώτος τελικός της Volleyleague Γυναικών ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον Άρη θα πραγματοποιηθεί την ερχόμενη Πέμπτη (19/4) στις 18:00 στο Ρέντη. O δεύτερος τελικός στο ΔΑΚ Πυλαίας θα γίνει την Κυριακή 22 Απριλίου στις 19.30 και ο τρίτος πάλι στο “Μελίνα Μερκούρη” την Δευτέρα 30 Απριλίου στις 19.00.![Το πρόγραμμα των τελικών της Volleyleague Γυναικών](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/04/ol.jpg)
Ο πρώτος τελικός της Volleyleague Γυναικών ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον Άρη θα πραγματοποιηθεί την ερχόμενη Πέμπτη (19/4) στις 18:00 στο Ρέντη.
O δεύτερος τελικός στο ΔΑΚ Πυλαίας θα γίνει την Κυριακή 22 Απριλίου στις 19.30 και ο τρίτος πάλι στο “Μελίνα Μερκούρη” την Δευτέρα 30 Απριλίου στις 19.00.