ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ BC
Ο… MVP του Ολυμπιακού στο Game 2 με τη Ζαλγκίρις (vid)
Βίντεο στο οποίο ευχαριστεί τον κόσμο του Ολυμπιακού δημοσίευσε η «ερυθρόλευκη» ΚΑΕ, η οποία χρίζει τους οπαδούς της ομάδας που βρέθηκαν στο ΣΕΦ στο Game 2 με τη Ζαλγκίρις τους… MVP του παιχνιδιού. Τα… σπασμένα του Έμπιντ και το πρόστιμο στον Ουίνσλοου (vid) «”Όταν είμαστε όλοι μαζί δεν φοβόμαστε κανέναν”, είχε δηλώσει για τον κόσμο...![Ο… MVP του Ολυμπιακού στο Game 2 με τη Ζαλγκίρις (vid)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/04/Olympiacos-BC.jpg)
Βίντεο στο οποίο ευχαριστεί τον κόσμο του Ολυμπιακού δημοσίευσε η «ερυθρόλευκη» ΚΑΕ, η οποία χρίζει τους οπαδούς της ομάδας που βρέθηκαν στο ΣΕΦ στο Game 2 με τη Ζαλγκίρις τους… MVP του παιχνιδιού.
Τα… σπασμένα του Έμπιντ και το πρόστιμο στον Ουίνσλοου (vid)
«”Όταν είμαστε όλοι μαζί δεν φοβόμαστε κανέναν”, είχε δηλώσει για τον κόσμο του Ολυμπιακού ο Γιάννης Σφαιρόπουλος την παραμονή του αγώνα με την Ζαλγκίρις. Και επιβεβαιώθηκε… Με τον 6ο παίκτη της σε εξαιρετική φόρμα, η ομάδα μας παρά τις απουσίες και τους τραυματισμούς έκανε το 1-1 και ετοιμάζεται να τα δώσει όλα για το break», αναφέρει η λεζάντα του βίντεο της ΚΑΕ Ολυμπιακός.