ΑΕΚ
Τα «συγχαρητήρια» του Δήμου Νέας Φιλαδέλφειας στην ΑΕΚ
Ο Δήμος Νέας Φιλαδέλφειας συνεχάρη την ΑΕΚ. Μπορεί η σχέση του Δήμου Νέας Φιλαδέλφειας με την ΑΕΚ, να έχει περάσει από χίλια κύματα εξαιτίας του γηπεδικού, ωστόσο η δημοτική αρχή έβαλε στην άκρη τα όσα είχαν προηγηθεί και με ανακοίνωση έδωσε συγχαρητήρια στην «Ένωση», για την κατάκτηση του πρωταθλήματος. Αναλυτικά η ανακοίνωση: «Ο Δήμος Νέας...![Τα «συγχαρητήρια» του Δήμου Νέας Φιλαδέλφειας στην ΑΕΚ](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/04/dimarxeio-filadelfeia-xalkidona.jpg)
Ο Δήμος Νέας Φιλαδέλφειας συνεχάρη την ΑΕΚ.
Μπορεί η σχέση του Δήμου Νέας Φιλαδέλφειας με την ΑΕΚ, να έχει περάσει από χίλια κύματα εξαιτίας του γηπεδικού, ωστόσο η δημοτική αρχή έβαλε στην άκρη τα όσα είχαν προηγηθεί και με ανακοίνωση έδωσε συγχαρητήρια στην «Ένωση», για την κατάκτηση του πρωταθλήματος.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Ο Δήμος Νέας Φιλαδέλφειας – Νέας Χαλκηδόνας εκφράζει θερμά συγχαρητήρια στην ΑΕΚ για την κατάκτηση του τίτλου του Πρωταθλήματος μετά από 24 χρόνια. Σήμερα είναι μέρα γιορτής για την πόλη και την ιστορική ομάδα της».