ΠΑΟΚ
Γεωργιάδης: Η παρουσία στο πλάι του Φερέιρα
Ο Γιώργος Γεωργιάδης βρίσκεται στην Ολλανδία με σκοπό να βοηθήσει στις προπονήσεις τουλάχιστον τις πρώτες ημέρες προπονήσεων στην Ολλανδία, εκεί όπου διεξάγεται η προετοιμασία του ΠΑΟΚ. Η παρουσία του Γεωργιάδη κρίθηκε επιβεβλημένη καθώς θυμίζουμε πως η αποστολή του ΠΑΟΚ ξεκίνησε χωρίς προπονητή και ο Έλληνας κόουτς είναι από τους λίγους μέσα στις τάξεις των ασπρόμαυρων...![Γεωργιάδης: Η παρουσία στο πλάι του Φερέιρα](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2019/07/IMG_20190702_111956.jpg)
Ο Γιώργος Γεωργιάδης βρίσκεται στην Ολλανδία με σκοπό να βοηθήσει στις προπονήσεις τουλάχιστον τις πρώτες ημέρες προπονήσεων στην Ολλανδία, εκεί όπου διεξάγεται η προετοιμασία του ΠΑΟΚ.
Η παρουσία του Γεωργιάδη κρίθηκε επιβεβλημένη καθώς θυμίζουμε πως η αποστολή του ΠΑΟΚ ξεκίνησε χωρίς προπονητή και ο Έλληνας κόουτς είναι από τους λίγους μέσα στις τάξεις των ασπρόμαυρων που κατέχει δίπλωμα προπονητή PRO UEFA.
Άλλωστε με τον Γεωργιάδη έχει καλή συνεργασία και ο Αθλητικός Διευθυντής της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, Μάριο Μπράνκο και συχνά ανταλλάσουν απόψεις για τα θέματα του Δικεφάλου.