BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
Στην Αθήνα οι ομάδες του Final Four (pics)
Οι τρείς από τις τέσσερις διεκδικήτριες του Basketball Champions League έφτασαν στην Αθήνα. Με την ελπίδα πως μία από αυτές, όταν η γιορτή θα έχει ολοκληρωθεί, θα αποχωρήσει με το τρόπαιο. Η ΚΑΕ ΑΕΚ υποδέχτηκε διαδοχικά τις ομάδες στο αεροδρόμιο «Ελεύθερος Βενιζέλος», με τις αποστολές να κατευθύνονται στο ξενοδοχείο όπου θα καταλύσουν τις ημέρες του...![Στην Αθήνα οι ομάδες του Final Four (pics)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/05/John-Patrick-Riesen.jpg)
Οι τρείς από τις τέσσερις διεκδικήτριες του Basketball Champions League έφτασαν στην Αθήνα. Με την ελπίδα πως μία από αυτές, όταν η γιορτή θα έχει ολοκληρωθεί, θα αποχωρήσει με το τρόπαιο.
Η ΚΑΕ ΑΕΚ υποδέχτηκε διαδοχικά τις ομάδες στο αεροδρόμιο «Ελεύθερος Βενιζέλος», με τις αποστολές να κατευθύνονται στο ξενοδοχείο όπου θα καταλύσουν τις ημέρες του Final Four.
- Οι παίκτες της Ρίεσεν περνούν την ώρα της αναμονής κοιτάζοντας τα κινητά τηλέφωνά τους.
- Η ομάδα της Μονακό.
- Η Ρίεσεν ποζάρει για την ομαδική αναμνηστική φωτογραφία.
- Η αντίπαλος της ΑΕΚ, Μούρθια, σε πλήρη παράταξη.
- Οι παίκτες της Μούρθια αποχωρούν από το «Ελ.Βενιζέλος».
- Η αποστολή της Μονακό έχει φτάσει μόλις στο αεροδρόμιο.