ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ BC
Τσίπρας: Πήγε στο ΟΑΚΑ για το «Παύλος Γιαννακόπουλος» (vid)
Ο Αλέξης Τσίπρας το μεσημέρι της Κυριακής βρέθηκε στο κλειστό των Ολυμπιακών Εγκαταστάσεων για να παρακολουθήσει από κοντά τον αγώνα του Παναθηναϊκού με την Φενέρμπαχτσε στο πλαίσιο του τουρνουά “Παύλος Γιαννακόπουλος”. Ο αρχηγός της αξιωματικής αντιπολίτευσης δεν έχει κρύψει τα Παναθηναϊκά του αισθήματα και μετά από αρκετό καιρό ξαναπήγε στο γήπεδο για να δει το...![Τσίπρας: Πήγε στο ΟΑΚΑ για το «Παύλος Γιαννακόπουλος» (vid)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2019/09/Tsipras-1.jpg)
Ο Αλέξης Τσίπρας το μεσημέρι της Κυριακής βρέθηκε στο κλειστό των Ολυμπιακών Εγκαταστάσεων για να παρακολουθήσει από κοντά τον αγώνα του Παναθηναϊκού με την Φενέρμπαχτσε στο πλαίσιο του τουρνουά “Παύλος Γιαννακόπουλος”.
Ο αρχηγός της αξιωματικής αντιπολίτευσης δεν έχει κρύψει τα Παναθηναϊκά του αισθήματα και μετά από αρκετό καιρό ξαναπήγε στο γήπεδο για να δει το “τριφύλλι”.
Ο Τσίπρας κάθεται στα επίσημα δίπλα από τον ισχυρό άντρα της ΚΑΕ, Δημήτρη Γιαννακόπουλο.
Δείτε εδώ το σχετικό βίντεο με τους δύο άντρες να συνομιλούν:
Να υπενθυμίσουμε ότι ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ χθες βρέθηκε στο Βατικανό και είχε συνάντηση με τον Πάπα Φραγκίσκο.