ΑΕΚ BC
Παρών ο Μελισσανίδης στον ημιτελικό η ΑΕΚ (pics)
Στο κλειστό των Ολυμπιακών εγκαταστάσεων βρέθηκε το βράδυ της Παρασκευής (04/05) ο Δημήτρης Μελισσανίδης. Ο ισχυρός άντρας της ΠΑΕ ΑΕΚ στάθηκε στο πλευρό της ανδρικής ομάδας μπάσκετ των «κιτρινόμαυρων» και παρακολούθησε από κοντά τον ημιτελικό του Basketball Champions League με τη Μούρθια.![Παρών ο Μελισσανίδης στον ημιτελικό η ΑΕΚ (pics)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/04/Melissanidis.png)
Στο κλειστό των Ολυμπιακών εγκαταστάσεων βρέθηκε το βράδυ της Παρασκευής (04/05) ο Δημήτρης Μελισσανίδης.
Ο ισχυρός άντρας της ΠΑΕ ΑΕΚ στάθηκε στο πλευρό της ανδρικής ομάδας μπάσκετ των «κιτρινόμαυρων» και παρακολούθησε από κοντά τον ημιτελικό του Basketball Champions League με τη Μούρθια.