ΠΥΓΜΑΧΙΑ
Πυγμαχία: Πρωταθλητές οι Ευμορφιάδης-Κωστούρος του Παναθηναϊκού!
Δύο χρυσά μετάλλια για τους πυγμάχους του Γιάννη Αϊδινιώτη.![Πυγμαχία: Πρωταθλητές οι Ευμορφιάδης-Κωστούρος του Παναθηναϊκού!](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/05/31922621_1628424107274468_7444956079651291136_n.jpg)
Μεγάλες διακρίσεις για την Πυγμαχία του Παναθηναϊκού!
Στο πλαίσιο του Πανελλήνιου πρωταθλήματος παίδων-παμπαίδων που διεξάγεται στην Ελευθερούπολη, οι αθλητές του Γιάννη Αϊδινιώτη διέπρεψαν. Συγκεκριμένα στην κατηγορία των 43 κιλών παμπαίδων, πρωταθλητής Ελλάδας αναδείχθηκε ο Παναγιώτης Κωστούρος (δεξιά στη φωτό).
Ανάλογη διάκριση και για τον Γιάννη Ευμορφιάδη (αριστερά στη φωτό), ο οποίος στην κατηγορία των 46 κιλών παίδων, εξασφάλισε τον τίτλο του πανελλήνιου πρωταθλητή! Μετά από τις πολλές και μεγάλες επιτυχίες σε επίπεδο ανδρών, ο Παναθηναϊκός του Γιάννη Αϊδινιώτη αποδεικνύει ότι εκτός από παρόν, έχει και σπουδαίο μέλλον μπροστά του.