ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Πέρασε από τη Λεωφόρο ο Παϊρόζ
Στην ιστορική έδρα του Παναθηναϊκού βρέθηκε ο Ταϊλανδός επιχειρηματίας.![Πέρασε από τη Λεωφόρο ο Παϊρόζ](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/05/pairoj-1.jpg)
Η κοινή δήλωση Γιάννη Αλαφούζου και Παϊρόζ Πιεμπονγκσάντ, επιβεβαίωσε πως η διαδικασία μεταβίβασης του πλειοψηφικού πακέτου των μετοχών στην Pan Asia, μπαίνει πια στην τελική ευθεία.
Μετά το ραντεβού με το νυν μεγαλομέτοχο, ο Ταϊλανδός επιχειρηματίας επισκέφθηκε τη Λεωφόρο. Ξεναγήθηκε στους χώρους της ιστορικής έδρας του Παναθηναϊκού και είδε από πρώτο χέρι, τις γηπεδικές εγκαταστάσεις του «τριφυλλιού» στο «Απ. Νικολαΐδης».
Αλαφούζος-Πιεμπονγκσάντ: «Μεταβίβαση των μετοχών ως τις 30 Ιουνίου»!