ΜΠΑΣΚΕΤ
Συνεχάρη τον Μάκη Αγγελόπουλο ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος
Το «μπράβο» του ισχυρού άντρα της ΚΑΕ Παναθηναϊκός για την κατάκτηση του BCL από την ΑΕΚ![Συνεχάρη τον Μάκη Αγγελόπουλο ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/03/Giannakopoulos.jpg)
Τα συγχαρητήριά του έδωσε ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος στον μεγαλομέτοχο της ΚΑΕ ΑΕΚ, Μάκη Αγγελόπουλο, για την κατάκτηση του Basketball Champions League από τους «κιτρινόμαυρους», μέσω των κοινωνικών δικτύων.
Ο ισχυρός άντρας της ΚΑΕ Παναθηναϊκός τόνισε πως η αγάπη, ο σεβασμός για το άθλημα και η επένδυση με συνέπεια είναι το τρίπτυχο που θα φέρει τις επιτυχίες.