ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Παναχαϊκή – Παναθηναϊκός: Τα 2 γκολ του «τριφυλλιού» (vid)

O Παναθηναϊκός προηγείται με 2-0 στο ημίχρονο κόντρα στην Παναχαϊκή χάρη στα γκολ του Μπουζούκη και το αυτογκόλ του Μωραϊτη.

Στο 26ο λεπτό ο Δώνης με ωραία προσποίηση άφησε στον Μπουζούκη που έκανε το σουτ και έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα.

Λίγο πριν το φινάλε του ημιχρόνου, ο  Μπουζούκης εκτέλεσε το κόρνερ, ο Μακέντα πήρε την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι η μπάλα βρήκε στο πόδι του αρχηγού της Παναχαϊκής και πήγε προς την εστία με τον Κυνηγόπουλο στη γραμμή να μην μπορεί να διώξει.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Σλοβένος διαιτητής στο ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός

Δείτε τα γκολ με τα οποία έχει διαμορφωθεί το 0-2 στο ημίχρονο:

Ακολουθήστε το Sportime στο Instagram

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Παναχαϊκή – Παναθηναϊκός: Τα 2 γκολ του «τριφυλλιού» (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.