ΑΕΚ
Bράνιες: «Εγώ είμαι το αφεντικό εδώ» (pic)
Το αιχμηρό ποστάρισμα του στόπερ της ΑΕΚ με αποδέκτη τον ΠΑΟΚ![Bράνιες: «Εγώ είμαι το αφεντικό εδώ» (pic)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/04/vranies.jpg)
Η χθεσινή του απόδοση μετην ΑΕΚ στον τελικό κυπέλλου με τον ΠΑΟΚ κυμάνθηκε σε ρηχά επίπεδα. Ωστόσο, ο Όγκνιεν Βράνιες, μπορεί να έχασε το τρόπαιο, αλλά αυτό δεν τον εμπόδισε από το να συνεχίσει τα αιχμηρά ποσταρίσματά του στο Instagram.
Ο Βόσνιος στόπερ, ανέβασε μια φωτογραφία στον προσωπικό του λογαριασμό με την παρακάτω λεζάντα: “Πήρατε το κύπελλο αλλά εγώ είμαι το αφεντικό εδώ” έγραψε ο σέντερ μπακ της “Ένωσης”, αναφερόμενος φυσικά στην ομάδα του “Δικεφάλου του Βορρά”.